NAUJIENLAIŠKIS

Užsiprenumeravę naujienalaiškį gausite naujienas apie vykstančias akcijas, ypatingus pasiūlymus.

Prekių pasirinkimas ir užsakymas

 

1. Išsirinkite prekę ir paspauskite mygtuką "Į krepšelį" šalia jos. Prekė bus įdėtas į Jūsų prekių krepšelį.

2. Įdėjus prekę į krepšelį arba paspaudus dešinėje "Prekių krepšelis", atsidarys prekių krepšelio puslapis. Jame galite:

- pakeisti prekių kiekį – įrašykite šalia prekės norimą vnt. skaičių ir paspauskite mygtuką „Atnaujinti“;
- išimti prekes iš krepšelio – šalia prekės paspauskite šiukšliadėžę ir prekė bus pašalinat iš Jūsų krepšelio;
Prekės, kurias jau įsidėjote į prekių krepšelį, ten liks tol, kol patvirtinsite užsakymą arba išimsite iš krepšelio.
3. Dar kartą peržvelkite savo išsirinktas prekes prekių krepšelyje ir jei nusprendėte jas užsisakyti, paspauskite mygtuką "Sekantis". Jei esate registruotas vartotojas, suveskite prisijungimo duomenis, jei esate naujas vartotojas – užpildykite registracijos anketą.

4. Pasirinkite pristatymo bei apmokėjimo būdus. Dar kartą peržvelgę užsakymo prekes spauskite „Patvirtinu užsakymą“. Į Jūsų e. paštą nedelsiant bus išsiųstas laiškas (ir pavedimo duomenys) patvirtinantis, kad Jūsų užsakymas buvo gautas.

5. Užsakymas bus pradėtas vykdyti, gavus Jūsų apmokėjimą. Jei užsakymas neapmokamas per 3 darbo dienas, užsakymas anuliuojamas.
Nuolatos galite sekti savo užsakymo statusą:
kai patvirtinate prekių krepšelį - užsakymo statusas būna "Laukiamas išankstinės sąskaitos apmokėjimas",
kai apmokate už prekes - pasikeičia į "Apmokėtas",
kai prekes išsiunčiame - užsakymo statusas tampa "Išsiųstas".

 

Apmokėjimas

Kai užsisakysite prekes, sąskaitą apmokėjimui galite atsispausdinti skiltyje „Mano informacija“ – „Užsakymų istorija“. Šiuo metu galimas atsiskaitymo būdas – išankstinis pavedimas į mūsų Swedbank sąskaitą. Kai apmokėjimas gautas, Jūsų užsakymo statusas pasikeičia į „Apmokėtas“.

Atsiskaitymas Auksaranke.net dovanų kortele
Galutiniame užsakymo etape, komentarų sklityje, įrašykite Jūsų turimos Auksaranke.net dovanų kortelės sumą, numerį bei datą. Jei Jūsų užsakymas didesnis nei dovanų kortelėje nurodyta suma, atsiųsime Jums el.paštu perskaičiuotą sąskaitą.

 

Pristatymas

Siuntos pristatomos į artimiausią Jūsų pašto skyrių per 2-5 darbo dienas. Pristatymo kaina yra nepriklausomai nuo Jūsų pasirinktų prekių svorio - 1,5 eurai visoje Lietuvoje.

Jei prekių Jums reikia skubiai, arba norite jas gauti į namus užsakant rinkites "Pristatymą į namus" -3,3 eurai pristatys per 1-2d.d. "LPEXPRESS".

 

Dėl pristatymo už Lietuvos teritorijos ribų susisiekite su mumis individualiai.
Visos siuntos siunčiamos registruotos, todėl jei per 14 dienų negavote savo užsakymo – būtinai susisiekite su mumis el. paštu info@auksaranke.net (būtinai nurodykite savo užsakymo numerį bei datą).

 

Nuolaidos

Pastoviems klientams taikome papildomas nuolaidas! Apie asmeniškai suteiktą nuolaidą informuojame el.paštu.
Nuolaidos taikomos Jums, įrašius nuolaidos kodą formuojant užsakymą.

 

Grąžinimas

Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr.217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo". Jei prekės Jums netiko ar nepatiko, jas nenaudotas ir su nepažeistu prekės įpakavimu, galite grąžinti per septynias kalendorines dienas nuo siuntos gavimo. Grąžinant prašome pridėti sąskaitą, kurią gaunate su prekėmis ir raštišką prašymą, kuriame nurodote prekės trūkumus.
Jei prekė nekokybiška, per 14 dienų gražiname pirkėjui visą pirkinio sumą ir kompensuojame prekės siuntimo atgal išlaidas.
Jei prekė Jums netiko ar nepatiko, per 14 dienų grąžiname sumą už prekes. Siuntimo išlaidų nekompensuojame.
Nepriimamos pretenzijos dėl siūlų atspalvių neatitikimo, nes negalime garantuoti vienodo klientų monitorių spalvinio kalibravimo. Taip pat negarantuojame, kad Jums pritrūkus tam tikros rūšies siūlų ir juos pakartotinai nusipirkus - jie bus iš vienodos partijos. Dėl siūlų partijų atitikimų teiraukitės el.paštu info@auksaranke.net
Grąžinamas prekes siųsti adresu: Vilma Uselienė, Lelijų g. 4, Kiškėnų k., Klaipėdos raj. LT96228

 

Saugumas

Auksaranke.net garantuoja Jūsų asmeninių duomenų saugumą, kurie bus naudojami tik prekių pirkimo-pardavimo sandoriui atlikti. Įsipareigojame neperduoti Jūsų duomenų ar asmeninės informacijos tretiesiems asmenims. Jei turite klausimų dėl Jūsų asmeninių duomenų naudojimo, prašome susisiekti su mumis.


PagrindinisPagrindinis